فوتسال چوشل
 
قالب وبلاگ

حضور مقتدرانه وغرور آفرین تیم فوتسال شهدای چوشل در فینال بازیهای جام رمضان شهرستان سیاهکل که با حضور نزدیک 50تیم برگزار گردید بار دیگر استعداد وتوان وقدرت جوانان چوشلی را به رخ همگان کشید.

تیمی که تمامی بازیکنان آن را بازیکنان چوشلی  تشکیل می دادند ومیانگین سنی بازیکنان آن 20سال بود آنچنان قدرتمندانه در این بازیها حاضر شد و تمامی تیمهای مقابل سیاهکلی ولاهیجانی یکی پس از دیگری در مقابل این تیم شکست خوردند و حذف شدند.

تیمی که هدایت آن را مربی بی ادعا ولی کاربلدی مثل علی سعیدحسینقلی برعهده داشت و در ترکیب آن بازیکنانی  حضور داشتندد که بدون شک نسل جدید ورویائی فوتسال چوشل را خواهند ساخت.

نگاهی گذرا به بازیکنان این تیم نشان می دهد که غیر از امیرمحمدبیگی ومسعود هادیزاد که دو تن از بهترین بازیکنان حال حاضر فوتبال چوشل به شما رمی روند ونقش زیادی هم در موفقیتهای این تیم داشتند بقیه بازیکنان جوان و آینده داری بودند که در این رقابتهای سخت خوش درخشیدند.

جوانانی نظیر مهدی محمدبیگی-حسین قوتی-پیمان نصیرپور(آقای گل بازیها)-رهنما فزونی ومیلاد جان درمیان که  فراتر از انتظارات ظاهر شدند وکاری کردند که در سابقه چندین ساله فوتسال چوشل در مسابقات جام رمضان سابقه نداشت.

با وجودیکه از ابتدا  کمتر کسی فکر میکرد که این تیم جوان بتواند حتی جزو 8تیم پایانی قرار بگیرد ولی

بازیکنان سخت کوش وبی ادعای  شهدای چوشل نشان دادند که در سایه اتحاد،یکدلی وهمدلی می توان فعل خواستن را صرف کردوبه قله افتخار رسید...

در پایان جا دارد از زحمات وتلاشهای آقایان محمدعلی بدرود-حشمت آذین-رستم هادیزاد واحمد نصیرپور  تقدیر وتشکر بعمل آوریم که بستر مناسب را برای موفقیت این تیم فراهم آوردند.

 

[ یکشنبه ۱۳ شهریور ۱۳٩٠ ] [ ۱۱:۳٤ ‎ب.ظ ] [ کمیته برگزاری مسابقات فوتسال چوشل ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

صفحات اختصاصی
RSS Feed

كد ماوس